Pierwszego grudnia w naszej szkole miał miejsce Konkurs Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej. Wydarzenie każdego roku przyciąga wiele artystycznych dusz, które pragną spędzić czas w miłej, już nieco świątecznej atmosferze. Głównym celem jest jednak chęć spróbowania swych sił w konkursie. Wydarzenie organizowane jest w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku Zdroju od dwunastu lat. Ogrom pracy i zaangażowania w planowanie konkursu włożyły Pani Aleksandra Bucka i Pani Jolanta Łukasik, koordynatorki wydarzenia. Lista uczestników tegorocznej edycji obfitowała w talenty z szkół kieleckich i buskich. Repertuar był zróżnicowany, a poziom ekstremalnie wysoki o czym świadczy brak trzeciego miejsca.

Drugie miejsca ex aequo zajęły : Wiktoria Wojtaszek, uczennica naszej szkoły oraz Klaudia Stańczyk z Liceum im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Małogoszczu. Pierwsze miejsce przypadło Justynie Wypych z III Liceum im. C.K Norwida w Kielcach.

Udział w konkursie wzięła także Natalia Ciesielska uczennica Liceum im. Tadeusza Kościuszki. W oczekiwaniu na werdykt czas umilały występy uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy do galerii zdjęć