Matematyka, Fizyka

Mączyński Artur 3b – wyróżnienie w kategorii A liceów ogólnokształcących w Świętokrzyskim Maratonie Maturalnym; opiekun: mgr Edyta Godula; 2015/2016

Zabłotny Dominik 3b – laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Złoty Indeks AGH; opiekun: mgr Edyta Godula; 2015/2016

Mateusz Piwowarczyk 3b – I miejsce w kategorii A liceów ogólnokształcących, Konrad Marszałek 3b – wyróżnienie w kategorii A liceów ogólnokształcących, Jarosław Jabłoński 3d – wyróżnienie w kategorii B liceów ogólnokształcących Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus, mgr Maria Paradowska; 2014/2015

Karol Siudy 3g, Marika Wróbel 3b, Michał Sobieraj 3d, Szymon Bucki 3d, Aleksandra Kasprzyk 3b – finaliści Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego;  opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus, mgr Maria Paradowska; mgr Edyta Godula; 2014/2015

Rafał Marzec 1c, Konrad Marszałek 2b, Sebastian Sztuk 2b – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” opiekun: mgr Katarzyna Tometczak-Morus; 2013/2014

Wojciech Kumoń 3b – laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Złoty Indeks AGH; opiekun: mgr Janusz Ciba; 2013/2014

Grochowska Marcelina 3c, Lis Katarzyna 3c, Faryś Michalina 3c, Banaszek Izabela 3c, Piątek Aleksander 3c, Bugajny Kamil 3c, Markiewicz Magdalena 3c, Klarecki Bartek 3h – I miejsce w finale wojewódzkim III Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus, mgr Janusz Ciba ; 2013/2014

Dubielewicz Rafał 3c, Sutkowski Jakub 3c, Woźniak Karolina 3c, Woźniak Magdalena 3c, Zarankiewicz Natalia 3c, Sarna Ilona 3a, Marzec Anna 3c, Mączyńska Natalia 3c, Pietrzyk Paulina 3c, Wojtaszek Piotr 3c – II miejsce w finale wojewódzkim III Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus, mgr Magdalena Pawelec; 2013/2014

Durda Dominika 3c, Janocha Justyna 3c, Wilgocka Magdalena 3c, Plewa Karolina 3e, Kowalik Barbara 3e, Kulinowski Łukasz 3c, Skórska Dominika 3c, Jałocha Klaudia 3c, Borówka Izabela 3h – III miejsce w finale wojewódzkim III Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus, mgr Janusz Ciba, mgr Maria Paradowska; 2013/2014

Mierzwa Ewa 1b – I miejsce, Mączyński Artur 1b – II miejsce, Stawiarski Bartosz 1b – III miejsce I Turnieju Matematycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu buskiego i kazimierskiego (Koszyk I – mat/fiz); opiekun: mgr Edyta Godula; 2013/2014

Chyb Karol 2f – II miejsce, Piwowarczyk Mateusz 2b – III miejsce I Turnieju Matematycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu buskiego i kazimierskiego (Koszyk II – mat-fiz); opiekunowie: mgr Magdalena Pawelec, mgr Katarzyna Tometczak-Morus; 2013/2014

Kuźnia Rafał 2d – I miejsce, Głowacka Agata 2d – II miejsce, Radej Jakub 1g – wyróżnienie w I Turnieju Matematycznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu buskiego i kazimierskiego (Koszyk II – pozostałe klasy z rozszerzoną matematyką); opiekunowie: mgr Maria Paradowska, mgr Janusz Ciba ; 2013/2014

 K. Pasternak 1c, K. Gąsior 1g, M. Piwowarczyk 1b, K. Marszałek 1b, D. Rogoziński 1h, W. Kumoń 2b, A. Drozdowska 2b, K. Chyb 1f – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”; opiekunowie: mgr Edyta Godula, mgr Katarzyna Tometczak-Morus,  mgr Janusz Ciba;  mgr Magdalena Pawelec;  2012/2013

Jakub Sutkowski 2c, Magda Markiewicz 2c, Marcelina Grochowska 2c, Karolina Woźniak 2c – wyróżnienie w kategorii P1 II Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus; 2012/2013

M. Lasak 3c – I miejsce, A. Cichecka 3c, M. Jurczyk 3c – II miejsce, M. Kurczyna 3c, A. Zębala 3c, P. Kaszuba 3e, A. Kopeć 3e – III miejsce w kategorii P3 I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego (dla uczniów klas trzecich); opiekunowie: mgr Edyta Godula, mgr Janusz Ciba; 2012/2013

Monika Grochowska kl. 3c – I miejsce w kategorii P2 I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekun: mgr Katarzyna Tometczak-Morus; 2011/2012

Grzyb Damian kl. 2b – III miejsce, Domagała Mirosława kl. 2b – wyróżnienie w kategorii R1 Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego; opiekun: mgr Edyta Godula; 2011/2012

K. Dziewierz kl. 3c, M. Grochowska kl. 3c, M. Kuza kl. 3c, P. Maj kl. 3c, K. Skrzeszewska kl. 3c, K. Wieczorek kl. 3c, N. Kowalik kl. 3e, J. Misterka kl. 3e, J. Palmowska kl. 3h – laureaci w kategorii P3  I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego (dla uczniów klas trzecich); opiekunowie: mgr Katarzyna Tometczak-Morus, mgr Edyta Godula, mgr Maria Paradowska ; 2011/2012

Wiktor Kozakowski kl. 1b, Justyna Kułaga kl. 1b, Aleksandra Podsiedlik kl. 2b – wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”; opiekunowie: mgr Edyta Godula, mgr Katarzyna Tometczak-Morus; 2010/2011

Marii Minasyan, Katarzyna Skrzeszewska – zakwalifikowanie się do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Fuzja jądrowa”; opiekun: Mariusz Chodór; 2010/ 2011

Łukasz Kołosiński – wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim „Fizyczne ścieżki”; opiekun: Mariusz Chodór; 2010/ 2011

Marii Minasyan, Karolina Gołębiowska – zakwalifikowanie się do ogólnopolskiego etapu konkursu  „Z energetyką w przyszłość”; opiekun: Mariusz Chodór; 2010/ 2011

Łukasz Kołosiński – II miejsce w finale wojewódzkim Konkursu na Projekt Naukowy; opiekun: Mariusz Chodór; 2010/ 2011