Drużyna szkolna w składzie: Aleksandra Marciniec kl. 1c, Klaudia Odomirska kl. 1c, Patrycja Wójcik kl. 1h, Artur Penar kl. 1h, Patryk Salomon kl. 1b – III miejsce w międzyszkolnych eliminacjach Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK; opiekun mgr Arkadiusz Markiewicz; 2015/ 2016

Patrycja Skotnicka, kl. 1b – I lokata w powiatowych eliminacjach 39 Turnieju Wiedzy Pożarniczej, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego; opiekun mgr Arkadiusz Markiewicz; 2015/ 2016

Wioletta Sojka – wyróżnienie 2. st. na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”; opiekun: mgr Urszula Polak; 2013/ 2014, 2014/2015

S. Rogowski, A Szot, B. Zając – zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej; opiekun: mgr Arkadiusz Markiewicz; 2012/ 2013

Kinga Deroń –wyróżnienie 1. st. na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”; opiekun: mgr Urszula Polak; 2012/ 2013

Marcelina Grochowska, Karolina Woźniak – zakwalifikowani do etapu diecezjalnego XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej; opiekun: s. Tarsycja Zofia Sadowa; 2012/ 2013

A. Szot, K. Pasternak, K. Kawiorska – zakwalifikowani do etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej; opiekun: s. Tarsycja Zofia Sadowa; 2012/ 2013

Zespół z klasy 1 c – III miejsce w etapie rejonowym Mistrzostw I Pomocy PCK; opiekun: R. Jaskulski; 2012/ 2013

Piotr Misztal – zakwalifikowany do etapu diecezjalnego XXI Olimpiady Teologii Katolickiej; opiekun: s. mgr M. Chmura; 2011/ 2012

Kinga Ścibiło – V miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej; opiekun: mgr Arkadiusz Markiewicz; 2011/ 2012

Piotr Magdziak – finalista VI Olimpiady Przedsiębiorczości; opiekun: Małgorzata Grabska; 2010/ 2011

Piotr Misztal, Samanta Dryja – zakwalifikowani do II etapu XXI Olimpiady Teologii Katolickiej; opiekun: s. mgr M. Starzec; 2010/ 2011

Piotr Misztal – zakwalifikowany do etapu centralnego XXIII Olimpiady Filozoficznej; opiekunowie: mgr Halina Dryja, mgr Jolanta Łukasik, mgr Aleksandra Bucka; 2010/ 2011

Michał Stefański – VIII miejsce w etapie centralnym XXXIV Turnieju Wiedzy Pożarniczej; opiekun: mgr Arkadiusz Markiewicz; 2010/ 2011

Piotr Misztal, Monika Gochowska, Angelina Doktór – zakwalifikowani do finału diecezjalnego XV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej; opiekun: s. mgr M. Starzec; 2010/ 2011

Sonia Zawada, Adrian Jaworski – zakwalifikowani do II etapu Olimpiady Wiedzy o Finansach; opiekun: mgr Monika Podosek; 2008/ 2009

Justyna Durnej – laureat konkursu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Powstanie Styczniowe – historia w barwie i kolorze”; opiekun: Urszula Polak; 2008/ 2009

Maja Zwierz – zakwalifikowana do II etapu XXXIII Olimpiady Artystycznej – sekcja plastyki; opiekun: Urszula Polak; 2008/ 2009

Joanna Kuk, Tomasz Uchański – zakwalifikowani do II etapu XXI Olimpiady Filozoficznej; opiekun: s. mgr M. Starzec, mgr Halina Dryja; 2008/ 2009

Monika Makowska, Marcin Jabłoński, Amanda Kozłowska – zakwalifikowani do II etapu XIX Olimpiady Teologii Katolickiej; opiekun: s. mgr M. Starzec; 2008/ 2009

Kamil Karwata, Marek Koszycki, Grzegorz Sadowski – zakwalifikowani do eliminacji powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej; opiekun: mgr Arkadiusz Markiewicz; 2008/ 2009

Katarzyna Andrys, Agnieszka Kowalik, Marlena Kućmierz – zakwalifikowani do II etapu XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej; opiekun: s. mgr M. Starzec; 2008/ 2009